Як працює сайт?

Хочеш зареєструватись на курс, але не знаєш як це зробити? Ця інформація допоможе тобі зорієнтуватись на нашому сайті.

По-перше


Вибери курс, який тобі до вподоби і зареєструйся на нього. Кожен курс має окрему сторінку, на якій знайдеш усю необхідну інформацію, таку як: тематика, тривалість і тип курсу.

Типи курсів


На нашому сайті ти знайдеш різноманітні курси:

1) Індивідуальний курс - самостійно проходиш матеріали курсу, ти цілковито незалежний.

2) Курс з Інтернет наставником - після реєстрації на такий курс тобі буде призначено особистого Інтернет наставника. Він буде заохочувати тебе і надихати робити наступні кроки.

3) Груповий курс - проходження курсу відбувається в ще цікавіший спосіб - матеріали обговорюються разом в групі. У тебе буде можливість залишати коментарі і переписуватись з іншими учасниками групи.

4) Груповий курс з Інтернет наставником - до групи долучається Інтернет наставник, який модерує дискусію і закликає до наступних кроків.

Як побудовані курси


Дані курси були запроектовані таким чином, щоб якнайкраще використати досягнення технологій та Інтернету. Що це означає? Наші курси - ІНТЕРАКТИВНІ - відео, фото, питання, дискусії... Нудьгувати ти точно не будеш!

І все це представлено невеликими порціями. Тобто ти можеш відвідати курс на короткий час і просунутись на декілька кроків вперед.

Якщо виникають будь-які питання, скористайся з контактної форми, щоб написати нам (знайдеш внизу сторінки).

А тепер - запрошуємо тебе до навчання!